Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien
Stasjonsveien 6, 2010, Strømmen · Lillestrøm
Stationen rapporterar ingen aktiv status just nu.
Kunde inte hämta realtidsstatus.
Ingen realtidsdata tillgänglig för denna station.
Laddpunkter
6 stKommentar
Betaling via bruk av ladebrikke fra Mer eller Elbilforeningen, Mer Connect App eller SMS. Prisinfo og bestilling av ladebrikke på https://no.mer.eco
Ved problemer på ladestasjonen ring vakttelefonen: 476 70 800
Vanliga frågor
Var ligger Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien ligger på Stasjonsveien 6, 2010, Strømmen, i Lillestrøm kommun, Akershus län.
Hur många laddpunkter finns det vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien har 6 laddpunkter av typen Type 2.
Erbjuder Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien snabbladdning?
Nej, Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.
Vem driver Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien drivs av Mer Norway.
Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Baserat på de senaste 90 dagarnas laddsessioner pågår varje laddning vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien i genomsnitt 1 timme och 24 minuter.
Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?
"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.
Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?
Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.
Är det gratis att använda laddställen.se?
Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.
Hur hittar jag vägbeskrivning till Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien i Google Maps.
Hur länge laddar man vanligtvis vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.
Hur mycket varierar laddtiden vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien.
Är laddsessionerna längre på helgen vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.
Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?
Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.
När på dygnet är det mest belagt vid Strømmen Storsenter P-hus Stasjonsveien?
Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.