Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune
Sykehusveien 17, 1474, Lørenskog · Lørenskog
Stationen rapporterar ingen aktiv status just nu.
Kunde inte hämta realtidsstatus.
Ingen realtidsdata tillgänglig för denna station.
Laddpunkter
13 stVanliga frågor
Var ligger Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune ligger på Sykehusveien 17, 1474, Lørenskog, i Lørenskog kommun, Akershus län.
Hur många laddpunkter finns det vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune har 13 laddpunkter av typen Type 2.
Erbjuder Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune snabbladdning?
Nej, Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.
Vem driver Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune drivs av Kople AS.
Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Baserat på de senaste 90 dagarnas laddsessioner pågår varje laddning vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune i genomsnitt 3 timmar och 47 minuter.
Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?
"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.
Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?
Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.
Är det gratis att använda laddställen.se?
Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.
Hur hittar jag vägbeskrivning till Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune i Google Maps.
Hur länge laddar man vanligtvis vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.
Hur mycket varierar laddtiden vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune.
Är laddsessionerna längre på helgen vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.
Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?
Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.
När på dygnet är det mest belagt vid Lørenskog VGS - Akershus fylkeskommune?
Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.