Packhusgatan 11
Packhusgatan 11, 95331, Haparanda · Haparanda
Stationen rapporterar ingen aktiv status just nu.
Kunde inte hämta realtidsstatus.
Ingen realtidsdata tillgänglig för denna station.
Laddpunkter
4 stPlatsbeskrivning
65.836194 [N 65º 50" 10,2984"] 24.135336 [E 24º 8" 7,2096"]
Kontaktperson : Next Green - Waybler Kundtjänst Telefon : 08223377
Vanliga frågor
Var ligger Packhusgatan 11?
Packhusgatan 11 ligger på Packhusgatan 11, 95331, Haparanda, i Haparanda kommun, Norrbotten län.
Hur många laddpunkter finns det vid Packhusgatan 11?
Packhusgatan 11 har 4 laddpunkter av typen Type 2.
Erbjuder Packhusgatan 11 snabbladdning?
Nej, Packhusgatan 11 erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.
Vem driver Packhusgatan 11?
Packhusgatan 11 drivs av Waybler.
Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?
"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.
Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?
Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.
Är det gratis att använda laddställen.se?
Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.
Hur hittar jag vägbeskrivning till Packhusgatan 11?
Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Packhusgatan 11 i Google Maps.
Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?
Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.