OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen
Trafikplats Ödeshög E4, 59931, Ödeshög · Ödeshög
Stationen rapporterar ingen aktiv status just nu.
Kunde inte hämta realtidsstatus.
Ingen realtidsdata tillgänglig för denna station.
Laddpunkter
10 stVanliga frågor
Var ligger OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen ligger på Trafikplats Ödeshög E4, 59931, Ödeshög, i Ödeshög kommun, Östergötland län.
Hur många laddpunkter finns det vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen har 10 laddpunkter av typen CCS/Combo.
Erbjuder OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen snabbladdning?
Ja, OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen har snabbladdning med upp till 150 kW.
Vem driver OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen drivs av OKQ8.
Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
Baserat på de senaste 90 dagarnas laddsessioner pågår varje laddning vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen i genomsnitt 31 minuter.
Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?
"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.
Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?
Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.
Är det gratis att använda laddställen.se?
Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.
Hur hittar jag vägbeskrivning till OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen i Google Maps.
Hur länge laddar man vanligtvis vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.
Hur mycket varierar laddtiden vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen.
Är laddsessionerna längre på helgen vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.
Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?
Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.
När på dygnet är det mest belagt vid OKQ8 Ödeshög Liljekonvaljvägen?
Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.