Storgatan 48
Storgatan 48, 29531, Bromölla · Bromölla
Stationen rapporterar ingen aktiv status just nu.
Kunde inte hämta realtidsstatus.
Ingen realtidsdata tillgänglig för denna station.
Laddpunkter
2 stVanliga frågor
Var ligger Storgatan 48?
Storgatan 48 ligger på Storgatan 48, 29531, Bromölla, i Bromölla kommun, Skåne län.
Hur många laddpunkter finns det vid Storgatan 48?
Storgatan 48 har 2 laddpunkter av typen Type 2.
Erbjuder Storgatan 48 snabbladdning?
Nej, Storgatan 48 erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.
Vem driver Storgatan 48?
Storgatan 48 drivs av Cheap Charge.
Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid Storgatan 48?
Baserat på de senaste 90 dagarnas laddsessioner pågår varje laddning vid Storgatan 48 i genomsnitt 1 timme och 12 minuter.
Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?
"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.
Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?
Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.
Är det gratis att använda laddställen.se?
Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.
Hur hittar jag vägbeskrivning till Storgatan 48?
Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Storgatan 48 i Google Maps.
Hur länge laddar man vanligtvis vid Storgatan 48?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för Storgatan 48. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.
Hur mycket varierar laddtiden vid Storgatan 48?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid Storgatan 48.
Är laddsessionerna längre på helgen vid Storgatan 48?
Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.
Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?
Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.
När på dygnet är det mest belagt vid Storgatan 48?
Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.