E.ON

Per Kittens väg 21

Per Kittens väg 21, 29173, Önnestad · Kristianstad

6 laddpunkter Max 22 kW Type 2
Realtidsstatus
Hämtar status…
Vägbeskrivning

Laddpunkter

6 st
Type 2
6 punkter
22
kW
Uttag Bank card and charging card

Platsbeskrivning

Parkering grusplan Önnestads skola

Operatör
E.ON
Ägare: C4 Energi
Kontakt

Kundservice 044-7807520

Kommun Kristianstad
Län Skåne
Land Sverige
Koordinater 56.05664, 14.02534

Vanliga frågor

Var ligger Per Kittens väg 21?

Per Kittens väg 21 ligger på Per Kittens väg 21, 29173, Önnestad, i Kristianstad kommun, Skåne län.

Hur många laddpunkter finns det vid Per Kittens väg 21?

Per Kittens väg 21 har 6 laddpunkter av typen Type 2.

Erbjuder Per Kittens väg 21 snabbladdning?

Nej, Per Kittens väg 21 erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.

Vem driver Per Kittens väg 21?

Per Kittens väg 21 drivs av E.ON.

Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?

"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.

Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?

Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.

Är det gratis att använda laddställen.se?

Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.

Hur hittar jag vägbeskrivning till Per Kittens väg 21?

Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Per Kittens väg 21 i Google Maps.

Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?

Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.