Vattenfall InCharge

Övedskloster - Harlösavägen

Övedskloster - Harlösavägen 585, 27594, Sjöbo · Sjöbo

1 laddpunkter Max 11 kW Type 2
Realtidsstatus
Hämtar status…
Vägbeskrivning

Laddpunkter

1 st
Type 2
1 punkt
11
kW
230V · 16A · Mode 3
Uttag Mobilapp & laddkort
Operatör
Vattenfall InCharge
Kommun Sjöbo
Län Skåne
Land Sverige
Koordinater 55.68634, 13.63575

Vanliga frågor

Var ligger Övedskloster - Harlösavägen?

Övedskloster - Harlösavägen ligger på Övedskloster - Harlösavägen 585, 27594, Sjöbo, i Sjöbo kommun, Skåne län.

Hur många laddpunkter finns det vid Övedskloster - Harlösavägen?

Övedskloster - Harlösavägen har 1 laddpunkter av typen Type 2.

Erbjuder Övedskloster - Harlösavägen snabbladdning?

Nej, Övedskloster - Harlösavägen erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.

Vem driver Övedskloster - Harlösavägen?

Övedskloster - Harlösavägen drivs av Vattenfall InCharge.

Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid Övedskloster - Harlösavägen?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en genomsnittlig laddtid för Övedskloster - Harlösavägen. Snittet kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.

Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?

"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.

Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?

Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.

Är det gratis att använda laddställen.se?

Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.

Hur hittar jag vägbeskrivning till Övedskloster - Harlösavägen?

Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Övedskloster - Harlösavägen i Google Maps.

Hur länge laddar man vanligtvis vid Övedskloster - Harlösavägen?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för Övedskloster - Harlösavägen. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.

Hur mycket varierar laddtiden vid Övedskloster - Harlösavägen?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid Övedskloster - Harlösavägen.

Är laddsessionerna längre på helgen vid Övedskloster - Harlösavägen?

Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.

Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?

Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.

När på dygnet är det mest belagt vid Övedskloster - Harlösavägen?

Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.