Spirii ApS

Solhöjdens Äldreboende Övre

Solhöjden 1, 47532, Öckerö · Öckerö

8 laddpunkter Max 43 kW Type 2
Realtidsstatus
Snitt 1h 43 min
Hämtar status…
Vägbeskrivning

Laddpunkter

8 st
Type 2
8 punkter
43
kW
400V · 32A · Mode 3
Uttag Mobilapp & laddkort
Operatör
Spirii ApS
Kommun Öckerö
Län Västra Götaland
Land Sverige
Koordinater 57.70745, 11.64920

Vanliga frågor

Var ligger Solhöjdens Äldreboende Övre?

Solhöjdens Äldreboende Övre ligger på Solhöjden 1, 47532, Öckerö, i Öckerö kommun, Västra Götaland län.

Hur många laddpunkter finns det vid Solhöjdens Äldreboende Övre?

Solhöjdens Äldreboende Övre har 8 laddpunkter av typen Type 2.

Erbjuder Solhöjdens Äldreboende Övre snabbladdning?

Nej, Solhöjdens Äldreboende Övre erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.

Vem driver Solhöjdens Äldreboende Övre?

Solhöjdens Äldreboende Övre drivs av Spirii ApS.

Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid Solhöjdens Äldreboende Övre?

Baserat på de senaste 90 dagarnas laddsessioner pågår varje laddning vid Solhöjdens Äldreboende Övre i genomsnitt 1 timme och 43 minuter.

Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?

"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.

Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?

Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.

Är det gratis att använda laddställen.se?

Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.

Hur hittar jag vägbeskrivning till Solhöjdens Äldreboende Övre?

Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Solhöjdens Äldreboende Övre i Google Maps.

Hur länge laddar man vanligtvis vid Solhöjdens Äldreboende Övre?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för Solhöjdens Äldreboende Övre. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.

Hur mycket varierar laddtiden vid Solhöjdens Äldreboende Övre?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid Solhöjdens Äldreboende Övre.

Är laddsessionerna längre på helgen vid Solhöjdens Äldreboende Övre?

Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.

Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?

Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.

När på dygnet är det mest belagt vid Solhöjdens Äldreboende Övre?

Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.