CURRENT

Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering

Grev Wedels gate 36A, 3179, Åsgårdstrand · Horten

1 laddpunkter Max 11 kW Type 2
Realtidsstatus
Hämtar status…
Vägbeskrivning

Laddpunkter

1 st
Type 2
1 punkt
11
kW
230V · 32A · Mode 3
Uttag Mobilapp & laddkort
Operatör
CURRENT
Kommun Horten
Län Vestfold
Land Norge
Koordinater 59.34896, 10.46216

Vanliga frågor

Var ligger Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering ligger på Grev Wedels gate 36A, 3179, Åsgårdstrand, i Horten kommun, Vestfold län.

Hur många laddpunkter finns det vid Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering har 1 laddpunkter av typen Type 2.

Erbjuder Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering snabbladdning?

Nej, Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.

Vem driver Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering drivs av CURRENT.

Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en genomsnittlig laddtid för Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering. Snittet kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.

Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?

"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.

Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?

Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.

Är det gratis att använda laddställen.se?

Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.

Hur hittar jag vägbeskrivning till Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering i Google Maps.

Hur länge laddar man vanligtvis vid Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.

Hur mycket varierar laddtiden vid Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering.

Är laddsessionerna längre på helgen vid Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.

Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?

Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.

När på dygnet är det mest belagt vid Nygårdsløkka Borettslag - Gjesteparkering?

Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.