Åsamyrane 76
Åsamyrane 76, 5116, Ulset · Bergen
Stationen rapporterar ingen aktiv status just nu.
Kunde inte hämta realtidsstatus.
Ingen realtidsdata tillgänglig för denna station.
Laddpunkter
4 stVanliga frågor
Var ligger Åsamyrane 76?
Åsamyrane 76 ligger på Åsamyrane 76, 5116, Ulset, i Bergen kommun, Vestland län.
Hur många laddpunkter finns det vid Åsamyrane 76?
Åsamyrane 76 har 4 laddpunkter av typen Type 2.
Erbjuder Åsamyrane 76 snabbladdning?
Nej, Åsamyrane 76 erbjuder inte snabbladdning enligt tillgänglig information.
Vem driver Åsamyrane 76?
Åsamyrane 76 drivs av Kople AS.
Hur lång tid tar det i genomsnitt att ladda vid Åsamyrane 76?
Baserat på de senaste 90 dagarnas laddsessioner pågår varje laddning vid Åsamyrane 76 i genomsnitt 3 timmar och 11 minuter.
Vad betyder statusarna Ledig, Laddar och Ur funktion?
"Ledig" betyder att laddpunkten är fri att använda direkt. "Laddar" betyder att någon just nu laddar sitt fordon där. "Ur funktion" betyder att laddpunkten rapporterar ett fel och inte går att använda. Statusen kommer direkt från laddoperatören i realtid.
Hur ofta uppdateras informationen på den här sidan?
Realtidsstatusen för varje laddpunkt strömmas live från operatörens system och uppdateras kontinuerligt. Stationsuppgifter som adress och antal laddpunkter uppdateras löpande i takt med att de ändras hos NOBIL, den nationella källan för svensk laddinfrastruktur.
Är det gratis att använda laddställen.se?
Ja, laddställen.se är en gratis jämförelse- och informationstjänst. Betalning för själva laddningen sker hos respektive laddoperatör, till exempel via deras app eller ett RFID-kort.
Hur hittar jag vägbeskrivning till Åsamyrane 76?
Klicka på knappen "Vägbeskrivning" högst upp på sidan för att öppna vägbeskrivning till Åsamyrane 76 i Google Maps.
Hur länge laddar man vanligtvis vid Åsamyrane 76?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa en typisk laddtid för Åsamyrane 76. Det kräver minst 5 avslutade laddsessioner de senaste 90 dagarna.
Hur mycket varierar laddtiden vid Åsamyrane 76?
Vi har ännu inte tillräckligt med data för att visa hur mycket laddtiden varierar vid Åsamyrane 76.
Är laddsessionerna längre på helgen vid Åsamyrane 76?
Vi har inte tillräckligt med data för att avgöra om laddsessionerna skiljer sig mellan vardag och helg här.
Hur beräknas laddstatistiken på laddställen.se?
Statistiken bygger på avslutade laddsessioner registrerade under de senaste 90 dagarna (om inte annat anges). Median används som huvudmått eftersom enstaka mycket långa sessioner annars kan påverka ett genomsnitt kraftigt. Läs mer på metodiksidan.
När på dygnet är det mest belagt vid Åsamyrane 76?
Vi har inte tillräckligt med data för att visa hur beläggningen varierar under dygnet här.